Ласкаво просимо

Способи доставки

Самовивіз з нашого складу

Ви можете самостійно забрати товар в робочі дні з 10:00 до 18:00 після узгодження замовлення з менеджером зі складу, який знаходиться за адресою м.Київ, вул. М. Бойчука, 44.

При самовивозі ви можете отримати товар у зручний для Вас час "день-у-день", самостійно розпакувати і перевірити товар.

Способи оплати: готівкова, безготівкова.

Просимо узгоджувати Ваш візит заздалегідь.

Адресна доставка по Києву

При замовленні на суму від 1500 грн доставка в межах Києва безкоштовна. Вартість доставки при замовленні на суму менше 1500 грн становить 100 грн.

По Києву доставка більшості товарів здійснюється з 10:00 до 18:00 в робочі дні. Наші співробітники оперативно і вчасно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час з урахуванням графіка роботи компанії. Наш кур'єр заздалегідь сповістить вас телефонним дзвінком про дату і час прибуття і при передачі товару продемонструє цілісність, комплектність і працездатність (при можливості) товару, а також передасть всі необхідні документи. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін здійснюється в автомобілі кур'єра. Доставка по Україні здійснюється в усі населені пункти силами і за тарифами компанії Нова Пошта.

Вартість доставки та встановлення по Україні розраховується індивідуально.

Доставка зазвичай займає 1-3 дні. При оформленні замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Терміни доставки і час доставки ви можете узгодити з вашим менеджером.

Відправка товару здійснюється на наступний день після отримання нами замовлення та оплати.

Шановні покупці! При отриманні товару перевіряйте, будь ласка, наявність гарантійного талона та документа, що підтверджує факт покупки. Також уважно огляньте цілісність упаковки і перевірте повноту комплектації. Тільки після досконалої перевірки покупки підпишіть документ про отримання товару.

Меню

Налаштування

Поділитись

Створіть обліковий запис, щоб зберегти улюблені товари.

Ввійти

Створіть обліковий запис щоб використовувати список бажань.

Ввійти