Ласкаво просимо

Акустична система BORG

801 975,00 ₴
(801 975,00 ₴ шт)
На складі
Артикул:
Borg
Торгова марка:
Улюблене0
Порівняти0
У бажане
Опис

ForgTeam Borg - двостороння напольна акустична система з 10,25-дюймовим потужним середнім / бас-динаміком та твитером Air Motion Transformer (AMT).


Якщо ви ще не знайомі з FinkTeam - це команда талановитих експертів в акустиці, які об'єдналися під керівництвом Карла Хайнца Фінка для розробки систем, які кожен хотів би мати вдома! В основному команда працює фахівцями в Fink Audio Consulting, провідної європейської акустичної фірмі. І їх першим комерційним продуктом був WM-4 - гігантський динамік, спочатку розроблений як еталон. WM-4 дозволив їм почути деякі відмінності в налаштуванні / оптимізації цього динаміка від інших продуктів, які вони розробляли, і які були набагато меншого розміру.


Але це було в минулому році. Цей же рік - рік Borg.


Borg сам по собі є помітним дизайнерським рішенням, оскільки зв'язати величезний 10,25-дюймовий динамік з тонким високочастотним блоком ніколи не буває легким завданням. Однак перші ж музичні акорди говорять нам про те, що команда чудово впоралася з поставленим завданням!


Більш того ... СТОП! Ми б могли ще дуже довго писати про масу технічних нюансів, які роблять і команду, і, власне, сам Borg унікальними, але переклад офіційної брошури займе не одну сторінку на вашому екрані, проте чи потрібно це Вам? Чи дійсно Ви думаєте щодо безсумнівно важливих для автомобіля деталях й рішеннях, коли мчитеся на своєму Bentley по Лазурному узбережжю? Ледве. Впевнені - в цей момент Ви просто отримуєте задоволення!


І ми пропонуємо Вам зробити те ж саме - приїхати та послухати!


Проте ось
технічний опис: дуже потужний динамік, стрічковий AMT твітер, панель регулювань АЧХ, яка дозволить без складнощів оптимізувати звучання FinkTeam Borg під будь-який зал або кімнату.

FinkTeam Borg мають відмінний частотний діапазон - 41 - 30 000 Гц, опір - 10 Ом, чутливість - 87 дБ, спотворення - 0,2%, габарити 1050x300x400mm, маса комплекту 104 кг музичного задоволення!

Деталі товару
Borg
Відгуки
Немає коментарів

Меню

Налаштування

Поділитись

Створіть обліковий запис, щоб зберегти улюблені товари.

Ввійти

Створіть обліковий запис щоб використовувати список бажань.

Ввійти